współpraca – zrób ze mną coś fajnego!

Skoro to kliknęłaś/kliknąłeś to znaczy, że najprawdopodobniej zainteresowana/y współpracą ze mną! Super, bardzo się cieszę! I jestem przekonana, że uda nam się wspólnie wykombinować coś naprawdę fajnego.

kim jestem?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracowaniem ze mną, to na pewno już coś o mnie wiesz. Ale uważam, że zawsze dobrze się na początku ładnie przedstawić: jestem Barb, mam 23 lata i robię rzeczy. Zajmuję się seksem i kulturą, studiowaniem i tworzeniem treści. Swoim pisaniem próbuję uwidocznić problemy społeczne, a także sprawić, żeby każdy czuł się na tym świecie dobrze. No, to co z tą współpracą?

najpierw konkrety:

Interesują mnie jedynie takie współprace, które będą interesować moich odbiorców i tylko takie, które pozwolą mi mieć własne zdanie. Nie wystawiam pozytywnych opinii za pieniądze. We współpracach cenię sobie obiektywność i szczerość, tak jak moi odbiorcy. Nie podejmuję współprac sprzecznych z moimi przekonaniami i poglądami. Cenię sobie współprace długofalowe, chętnie popracuję też nad projektami dotyczącymi feminizmu czy ekologii, a także szeroko pojętej świadomości (samoświadomości, świadomości społecznej, ekologicznej, politycznej itd).

Jeżeli nie masz dokładnie określonego pomysłu na naszą współpracę – napisz, na pewno wymyślimy coś razem.  

co oferuję?

Ze swojej strony zapewniam przede wszystkim wysokiej jakości kontent. Jestem autorką bloga, który w 2019 roku znalazł się w Top 10 blogów w kategorii publicystyka w Polsce (Gala Twórców organizowana przez Influencer Live Poznań i Onet). W 2019 roku miałam zaszczyt być reprezentantką polskich influencerów i wyjechałam, w ramach współpracy z Komisją Europejską i Parlamentem Europejskim, na European Youth Week jako prelegentka.

Nie lubię schematów, oferuję kreatywne podejście do współpracy czy promocji, za którym stoją zasięgi i zaangażowanie realnych odbiorców (raport poniżej).

Współprace realizuję głównie na swoim profilu na instagramie (instastories, post) – link do profilu >>TUTAJ<<. Drugim kanałem promocji może być fanpage – link >>TUTAJ<<.

Za wyjątkiem współprac długofalowych (bądź wyjątkowych dla mnie – na przykład takich, które bezpośrednio wiążą się z moimi przekonaniami, są spójne z kontentem na blogu itd.) nie przeprowadzam promocji i nie realizuję współpracy na swoim blogu. Jeżeli masz dla mnie wyjątkową propozycję, która miałaby dotyczyć promocji nie (tylko) na moim instagramie, ale także tutaj – napisz mi o tym.

O mojej polityce współpracowej napisałam wpis, który dostępny jest tutaj: >>KLIK<<.

raport* dotyczący mojego profilu na instagramie:

Kilka danych dotyczących mnie, jako twórczyni – mojej wiarygodności, autentyczności i zaangażowania odbiorców:

I kilka danych dotyczących specyfiki moich odbiorczyń i odbiorców:

*dane pochodzą z raportu HypeAuditor, badającego jakoś, wiarygodność i autentyczność odbiorców. Raport został wygenerowany 16/03/2019 dla mojego konta na instagramie (@barbgrabowska), które jest moim głównym kanałem działalności, jeżeli chodzi o realizowanie współprac. Konto na instagramie na dzień raportu liczyło 4,2 tysiąca obserwatorów, średnie zasięgi dotyczące postów czy instastories to ponad 2 tysiące. Cały raport wysyłam na życzenie mailowo.

jakie współprace mnie interesują?

Świetnie spełniam się w roli zarówno prelegentki (tak jak na European Youth Week -> relacja tutaj: >>KLIK<<), jak i moderatorki debaty (moderowałam m.in. debatę nt. Lesswaste). Dobrze radzę sobie w wystąpieniach publicznych – miałam swoje wystąpienia zarówno na konferencjach (2 x Studia na Horyzoncie, Festiwal Humoru i Teatru, Studencki Festiwal Podróżniczy Menażki 2020), jak i na protestach (Czarny Protest 2016, Protest w obronie edukacji seksualnej 2019). Umiem kreatywnie zareklamować produkt (o ile naprawdę podejdzie mi do gustu), wykraczając poza ramę zdjęcia z opisem-recenzją – lubię współprace, które są projektowe i zakładają realne działania. Mogę poprowadzić warsztaty czy live, a także wyjechać i pokazać dane wydarzenie czy miejsce swoim odbiorcom i odbiorczyniom. Chętnie coś dla Ciebie napiszę 🙂

jak się ze mną skontaktować?

Na blogu jest zakładka „kontakt” o tutaj: >>KLIK<<, ale możesz także napisać maila na adres: czesc@niepiszepoalkoholu.pl. Do ofert w komentarzach czy wiadomościach prywatnych na instagramie/fanpage’u często nie mogę się dokopać, dlatego proszę wyłącznie o kontakt mailowy.

Będzie mi niezmiernie miło! Dzięki i do napisania!

z kim współpracuję lub do tej pory współpracowałam? + przykłady współprac

Poniżej znajdziesz belkę z markami, z którymi miałam szczęście współpracować. Oprócz tego przytoczę najciekawsze i najbardziej udane współprace, jakie udało mi się przeprowadzić:

  • Współpraca z Komisją Europejską – miałam przyjemność być na kilku seminariach organizowanych przez KE dla blogerów i blogerek (>KLIK<), a następnie wyjechać na wyjazd studyjny do Brukseli (>KLIK<), który pokazywał nam (blogerkom/blogerom) instytucje europejskie i to, jak działają. W ramach tej współpracy nawiązała się kolejna – z Parlamentem Europejskim, na którego zaproszenie ponownie wyjechałam do Brukseli jako reprezentantka polskich influencerek_ów i prelegentka na European Youth Week (>KLIK<). Dla Komisji Europejskiej pisałam także felieton „Pandemia jako lekcja bliskości” do przeczytania tutaj: >>KLIK<<.
  • Cykl felietonów dla portalu The Mother Mag: na przykład o romantyzowaniu krzywdy (>>KLIK<<), o raku piersi (>>KLIK<<), o tym dlaczego chcemy wierzyć horoskopy (>>KLIK<<), o rozstępach (>>KLIK<<), Tinderze (>>KLIK<<) i okresie (>>KLIK<<).

Share This: