współpraca – zrób ze mną coś fajnego!

Skoro to kliknęłaś/kliknąłeś to znaczy, że najprawdopodobniej zainteresowana/y współpracą ze mną! Super, bardzo się cieszę! I jestem przekonana, że uda nam się wspólnie wykombinować coś naprawdę fajnego.

kim jestem?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracowaniem ze mną, to na pewno już coś o mnie wiesz. Ale uważam, że zawsze dobrze się na początku ładnie przedstawić: jestem Barb, mam 21 lat i na co dzień, w przerwach między walczeniem o lepszy świat, studiuję dwa kierunki – zarządzanie instytucjami artystycznymi (na specjalności menadżerskiej) i psychologię (ze specjalizacją psychoseksuologii). Swoim pisaniem próbuję uwidocznić problemy społeczne, a także sprawić, żeby każdy czuł się na tym świecie dobrze. No, to co z tą współpracą?

najpierw konkrety:

Interesują mnie jedynie takie współprace, które będą interesować moich odbiorców i tylko takie, które pozwolą mi mieć własne zdanie. Nie wystawiam pozytywnych opinii za pieniądze. We współpracach cenię sobie obiektywność i szczerość, tak jak moi odbiorcy. Nie podejmuję współprac sprzecznych z moimi przekonaniami i poglądami. Cenię sobie współprace długofalowe, chętnie popracuję też nad projektami dotyczącymi feminizmu czy ekologii, a także szeroko pojętej świadomości (samoświadomości, świadomości społecznej, ekologicznej, politycznej itd).

Jeżeli nie masz dokładnie określonego pomysłu na naszą współpracę – napisz, na pewno wymyślimy coś razem.  

co oferuję?

Ze swojej strony zapewniam przede wszystkim wysokiej jakości kontent. Nie lubię schematów, oferuję kreatywne podejście do współpracy czy promocji, za którym stoją zasięgi i zaangażowanie realnych odbiorców (raport poniżej).

Współprace realizuję głównie na swoim profilu na instagramie (instastories, post) – link do profilu >>TUTAJ<<. Drugim kanałem promocji może być fanpage – link >>TUTAJ<<.

Za wyjątkiem współprac długofalowych (bądź wyjątkowych dla mnie – na przykład takich, które bezpośrednio wiążą się z moimi przekonaniami, są spójne z kontentem na blogu itd.) nie przeprowadzam promocji i nie realizuję współpracy na swoim blogu. Jeżeli masz dla mnie wyjątkową propozycję, która miałaby dotyczyć promocji nie (tylko) na moim instagramie, ale także tutaj – napisz mi o tym.

raport* dotyczący mojego profilu na instagramie:

Kilka danych dotyczących mnie, jako twórczyni – mojej wiarygodności, autentyczności i zaangażowania odbiorców:

I kilka danych dotyczących specyfiki moich odbiorczyń i odbiorców:

*dane pochodzą z raportu HypeAuditor, badającego jakoś, wiarygodność i autentyczność odbiorców. Raport został wygenerowany 16/03/2019 dla mojego konta na instagramie (@barbgrabowska), które jest moim głównym kanałem działalności, jeżeli chodzi o realizowanie współprac. Konto na instagramie na dzień raportu liczyło 4,2 tysiąca obserwatorów, średnie zasięgi dotyczące postów czy instastories to ponad 2 tysiące. Cały raport wysyłam na życzenie mailowo.

jak się ze mną skontaktować?

Na blogu jest zakładka „kontakt” o tutaj: >>KLIK<<, ale możesz także napisać maila na dres: czesc@niepiszepoalkoholu.pl. Do ofert w komentarzach czy wiadomościach prywatnych na instagramie/fanpage’u często nie mogę się dokopać, dlatego proszę wyłącznie o kontakt mailowy.

Będzie mi niezmiernie miło! Dzięki i do napisania!

z kim współpracuję lub do tej pory współpracowałam?

Share This: